حساب کاربری

برای مشاهده حساب کاربری خود وارد شوید.
نام کاربریکلمه عبور
نام:


آدرس ایمیل:


مطلب شما:
نام شما:


آدرس ایمیل شما:


نام دوست شما:


آدرس ایمیل دوست شما:


توليد كشك كم نمك در شركت سميه با طعم منحصر بفرد

توليد كشك كم نمك در شركت سميه با طعم منحصر بفرد #1

شركت سميه مفتخر است به اطلاع عموم مردم ايران برساند با تلاش و تجربه و تخصص جمعي از صاحبنظران و متخصصين برجسته در زمينه صنايع غذايي يك بار ديگر موفق به كسب افتخاري جديد در زمينه صنايع غذايي شد. اين بار محصول كشك كم نمك و پاستوريزه با طعمي منحصر بفرد و بسيار مشابه با كشك سنتي و كاملا بهداشتي همراه با بهره گيري تكنولوژي و تجهيزات روز دنيا در شركت سميه به توليد انبوه رسيد. اين محصول تمام ويژگيهاي يك كشك ممتاز را داشته و از خصوصيات بارز آن مي توان از كم نمك بودن و طعم منحصر بفرد و خواص پروتئيني آن نام برد.

بسته بندي جديد و منحصر بفرد اين محصول باعث ماندگاري طولاني آن شده و به دليل انعطاف بسته بندي به راحتي مي توان آنرا در يخجال نگهداري  نمود  و مشكلات ناشي از حمل و نقل و احتمال شكستگي نيز براي اين محصول و جود ندارد لذا  مي توان اين محصول به راحتي در سطوح غير مسطح ميتوان آنرا قرار داد بدون نگراني از واژگون شدن و بيرون ريختن محصول. همچنين به راحتي ميتوان آنرا در مسافرت و گردش هاي كوتاه مدت به همراه برد و نگراني از شكستن شيشه و ريختن كشك پس از باز نمودن وجود ندارد.به دليل نوع بسته بندي در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشيد در كوتاه مدت امكان تغيير در رنگ محصول و جود ندارد.  درب اين محصول به گونه ايي طراحي شده كه ميتوان به راحتي براي تزئين غذا از آن استفاده نمود. در صورتيكه پس از مصرف مقداري از كشك باقي ماند به راحتي ميتوان درب آنرا بست و از تراوش كشك به بيرون از بسته بندي جلو گيري نمود. همچنين به دليل بسته بندي متفاوت اين محصول (بسته بندي دوي پك) قيمت آن بسيار كاهش يافته و از نظر اقتصادي بسيار مقرون به صرفه ميباشد.

يكي از مشكلاتي كه برخي از هموطنان با آن مواجه ميباشند ميزان نمك موجود در برخي از غذا ها ميباشد. بيماراني كه از فشار بالاي خون رنج مي برند از مصرف نمك پرهيز مي كنند. لذا سعي ميكنند از غذا هاي كم نمك و يا حتي بدون نمك استفاده نمايند. شركت سميه به خواسته اين افراد ارج نهاده و با هزينه بسيار بالا خط توليد كشك كم نمك را راه اندازي نموده تا ايشان نيز بتوانند از لذت خوردن غذا هاي سنتي بي بهره نبوده و از تغذيه خود احساس لذت و آرامش نمايند.

اميد است شركت سميه بتواند با توليد اين محصول موجب رضايت هموطنان عزيز شده و گامي در جهت پيشرفت تغذيه و سلامت برداشته باشد.

 
تاریخ ارسال : 1390/4/22